Kursy - Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Kwalifikacja wstępna przyspieszona
podstawowe informacje

Kwalifikacja wstępna przyspieszona to specjalny kurs szkoleniowy, który umożliwia skrócenie czasu potrzebnego do uzyskania kwalifikacji wstępnej dla kierowców. Jest to opcja dedykowana osobom, które już mają pewne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów lub posiadają wcześniejsze kwalifikacje związane z ruchem drogowym. Kurs ten koncentruje się na istotnych aspektach szkolenia, umożliwiając uczestnikom szybsze zdobycie wymaganych kwalifikacji.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona
dla kogo

W przypadku kursu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla kategorii C i CE, minimalny wiek wynosi 21 lat. Natomiast dla kursu dla kategorii D i DE, minimalny wiek wynosi 23 lata, z wyjątkiem możliwości przystąpienia dla osób powyżej 21 roku życia. W przypadku osób, które nie spełniają wymaganego wieku, istnieje pełna kwalifikacja wstępna. Ważne jest również , że po ukończeniu kursu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kierowcy mogą być uprawnieni do pracy tylko na liniach regularnych o długości do 50 km.

Regulacje prawne Unii Europejskiej w zakresie kwalifikacji wstępnej dla kierowców mają na celu zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości w transporcie drogowym. Skrócony kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej umożliwia kandydatom z wcześniejszym doświadczeniem lub kwalifikacjami szybsze uzyskanie wymaganych kwalifikacji zawodowych. Dzięki temu mogą rozpocząć pracę za kierownicą jako kierowcy zawodowi w krótszym czasie, przyczyniając się do efektywności i sprawności branży transportowej.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona
w Dąbrowie Górniczej

Nasz ośrodek szkoleniowy CKZ-szkolenia znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Realizujemy również szkolenia wyjazdowe w Katowicach, Krakowie oraz Warszawie

Kwalifikacja wstępna przyspieszona
cena

Cena kompleksowego szkolenia kwalifikacja wstępna przyspieszona uzależniona jest od miejscowości w której szkolenie jest przeprowadzane.

Szkolenie w Dąbrowie Górniczej to koszt 3000 zł.

Masz pytania? Nie wiesz jaki
kurs wybrać? skontaktuj się z nami
Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji pod nr. telefonu, adresem mailowym lub wypełniając formularz kontaktowy. 
Godziny kontaktu
pon. - pn. od 9 do 17,
sob. - nd. od 10 do 12.
Zadzwoń
+48 794 577 366
Napisz
ckz@ckz-szkolenia.pl
Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Adres e-mail*
Treść wiadomości*
Go to top