08/09/2023, 13:30

Szkolenia okresowe dla kierowców - Dąbrowa Górnicza

Szkolenia okresowe dla kierowców - Dąbrowa Górnicza
Kierowcy zawodowi, przygotujcie się do podniesienia swoich kompetencji i zapewnienia jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa na drogach! Co 5 lat macie obowiązek odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznym szkoleniu okresowym. W Dąbrowie Górniczej znajduje się miejsce, które spełnia te wymagania w najlepszy możliwy sposób - firma CKZ Szkolenia.
Dlaczego warto wybrać szkolenia w CKZ Szkolenia?

Kompleksowe szkolenie okresowe: Nasze intensywne, 30-godzinne szkolenia nie tylko odświeżą Twoją wiedzę z przepisów drogowych, ale także pogłębią twoje umiejętności z zakresu techniki jazdy. Stawiamy na praktyczne aspekty, które można od razu zastosować na drodze.

Badania psychotechniczne i lekarskie: Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Dlatego w ramach naszych szkoleń oferujemy badania psychotechniczne i lekarskie. To gwarancja, że wszyscy uczestnicy są w odpowiedniej kondycji psychofizycznej do prowadzenia pojazdów.

Krótkie terminy realizacji: Wiemy, że twój czas jest cenny. Dlatego oferujemy elastyczne terminy szkoleń, dzięki którym możesz dostosować je do swojego harmonogramu.

Pomoc w formalnościach: CKZ Szkolenia oferuje wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności, co sprawia, że cały proces staje się znacznie prostszy i mniej stresujący.

Jeśli jesteś kierowcą zawodowym, niezależnie od tego, czy prowadzisz ciężarówki, autobusy czy inne pojazdy, nasze szkolenia okresowe są dla ciebie niezbędne.

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu!

Kontakt:
CKZ Szkolenia
Adres: ul. 1 Maja 40 A, Dąbrowa Górnicza
Tel: +48 794 577 366


Czekamy na Ciebie i gotowi jesteśmy pomóc w podniesieniu twoich kwalifikacji zawodowych. Bezpieczna jazda to nasza wspólna odpowiedzialność!
Masz pytania? Nie wiesz jaki
kurs wybrać? skontaktuj się z nami
Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji pod nr. telefonu, adresem mailowym lub wypełniając formularz kontaktowy. 
Godziny kontaktu
pon. - pn. od 9 do 17,
sob. - nd. od 10 do 12.
Zadzwoń
+48 794 577 366
Napisz
ckz@ckz-szkolenia.pl
Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Adres e-mail*
Treść wiadomości*
Go to top